• حضرت علی (ع): چنان با مردم مصاحبت داشته باش كه خود دوست دارى به همان گونه با تو مصاحبت كنند.
jQuery Carousel

آمار بازدید کنندگان


  • امـروز 392 نفر
  • دیروز 830 نفر
  • افراد آنلاین 22 نفر
  • بازدید کل 1312721 نفر

لینکستانجزئیات خبر


مبارکی: لیگ نقش جهان از 13 مهرماه آغاز می‌شود 

تاریخ خبر: 1395/06/28

 

مبارکی: لیگ نقش جهان از 13 مهرماه آغاز می‌شود 
 

شناسه خبر: 14650   يكشنبه 28 شهريور 1395 - 08:10
 

دبیر سازمان لیگ تکواندو گفت: بيست و دومين دوره مسابقات ليگ نقش جهان از 13 مهرماه با حضور 7 تيم برگزار می‌شود.

مهدی مبارکی دبیر سازمان لیگ فدراسیون تکواندو در خصوص آغاز زمان برگزاری لیگ نقش جهان به روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: بیست و دومین دوره مسابقات لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان "جام نقش جهان" با حضور 7 تیم منطقه آزاد ارس، ذوب آهن اصفهان، باشگاه مقاومت، نیروی زمینی ارتش، هیات تکواندوی خراسان رضوی، شرکت پالایش نفت آبادان و آکادمی محمدزاده خوزستان از 13 مهرماه در روزهاي سه شنبه و هر سه هفته يكبار پيگيري مي‌شود.

دبیر سازمان لیگ در ادامه افزود: تیم‌ها تا 31 شهریورماه فرصت دارند که نسبت به نقل و انتقال تکواندوکاران اقدام نمایند و با پایان فرصت اعلام شده، پنجم مهرماه نقل و انتقالات صورت گرفته به طور قطعي مشخص شده و قرعه‌کشی تيم‌هاي لیگ نقش جهان نيز همزمان با لیگ برتر در یکم مهرماه انجام خواهد شد.

مبارکی در خصوص ليگ برتر جوانان – بزرگسالان اذعان داشت: پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو باحضور 8 تیم پاس قوامین، شهرداری ورامین، سونیا، لوازم خانگی کن، دانشگاه آزاد اسلامی، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، هیات تکواندوی مازندران و یاسین پیشرو قم به صورت دوره‌ای و با هوگوی K&P در روزهای پنجشنبه هر دو هفته یکبار برگزار می‌گردد.

مبارکی در خاتمه افزود: با هماهنگی‌های انجام شده از سوی سازمان لیگ با کمیته مسابقات و سازمان تیم های‌ملی و برنامه ریزی منظمی که صورت گرفته است شاهد کمترین تداخل در رقابت‌های کشوری با مسابقات لیگ هستیم. در استان‌ها نیز استقبال خوبی از طرف مسئولین بوده و شاهد میزبانی در شهرهای رشت، یزد، قزوین، مشهد بوده‌ایم.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هیات تکواندو استان خوزستان می باشد