• حضرت علی (ع): چنان با مردم مصاحبت داشته باش كه خود دوست دارى به همان گونه با تو مصاحبت كنند.
jQuery Carousel

آمار بازدید کنندگان


  • امـروز 321 نفر
  • دیروز 830 نفر
  • افراد آنلاین 25 نفر
  • بازدید کل 1312650 نفر

لینکستانجزئیات خبر


اعلام مهلت ثبت نام براي حضور در لیگ «امید» تکواندو

تاریخ خبر: 1395/10/27

اعلام مهلت ثبت نام براي حضور در لیگ «امید» تکواندو
 

 

شناسه خبر: 21789   دوشنبه 27 دي 1395 - 08:05

 

مسابقات «جام اميد» تكواندو به شيوه رقابت‌هاي جام جهاني در گروه مردان از اسفندماه آغاز می‌شود و مهلت ثبت نام برای حضور از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، براي نخستين بار مسابقات «جام امید» به شيوه رقابت‌های جام جهاني از اسفندماه در رده‌سني جوانان و بزرگسالان و گروه مردان کار خود را آغاز می‌نماید که تيم‌هاي متقاضی برای حضور در این لیگ تا فردا (سه شنبه) مهلت دارند اسامی تکواندوکاران خود را به سازمان لیگ فدراسیون ارسال کنند.

تکواندوکاران 17 تا 23 سال مجوز حضور در این رقابت‌ها را دارند و هر تیم می‌تواند از دو بازیکن بالای 23 سال ثبت نماید اما در هر مسابقه تنها یکی از آنها می‌تواند مبارزه کند.

اين مسابقات مطابق با قوانين رقابت‌های جام جهاني پيگيري مي‌شود و هر تيم مي‌بايست با 5 تكواندوكار و یک نفر ذخیره (مجموع وزن ورزشکاران 373 کیلوگرم و يا كمتر) حضور پيدا كند. تكواندوكاران هر وزن ابتدا در یک راند 5 دقيقه‌‌اي به ترتیب وزن از سبک به سنگین به مصاف يكديگر مي‌روند و در پايان راند امتيازات هر تيم جمع مي‌شود. پس از آن در راند دوم و سوم هر وزني آزاد است كه با هر وزن ديگر مبارزه كرده و تعداد جابه‌جایی مجاز تکواندوکاران حداکثر 12 مرتبه می‌باشد.

هزينه حضور در مسابقات مبلغ سی میلیون ریال بوده و تيم‌هاي حاضر در ليگ‌هاي «جام خليج فارس» و «نقش جهان» در سال اول از پرداخت مبلغ وروديه معاف مي‌باشند. تیم‌های دیگر نیز می‌بایست تا 10 بهمن‌ماه نسبت به واریز این مبلغ اقدام نمایند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به هیات تکواندو استان خوزستان می باشد